Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

Підрозділи

Адміністративно-господарський персонал
•              Адміністративно-господарське управління здійснює господарське та матеріально-технічне забезпечення працівників закладу, створює належні умови праці, забезпечує організацію капітального будівництва та капітального і поточних ремонтів приміщень, видавничої діяльності, здійснює контроль за організацією господарського і транспортного обслуговування, виконання заходів цивільної оборони та їх матеріально-технічне забезпечення.
 
Мочульський Володимир Миколайович — генеральний директор , тел.066-043-46-41.
 
Любківська Олена Аркадіївна — головний бухгалтер, тел. 0372-572997.
 
Роман Олена Валеріївна – старша медична сестра, тел.0372-54-18-96.
 
 
Амбулаторно-поліклінічне відділення
•              Забезпечення діагностики, профілактики і лікування, надання консультативної допомоги ВІЛ-інфікованим та надання медичних послуг загальному населенню на безоплатній основі за наявності електронного направлення.
 
Караушу Ірина Володимирівна - медичний директор, тел.0372-54-18-96.
 
 
Стаціонар денного перебування дитячого відділення
•              Забезпечення діагностики і лікування, надання консультативної допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам в умовах денного стаціонару дитячого відділення.
 
Сокол Марія Віорелівна – лікар-педіатр.
 
 
Відділення лабораторної діагностики
·                     Забезпечення достовірного та якісного проведення досліджень ВІЛ-інфікованих осіб та хворих на СНІД, а також пацієнтів лікувально-профілактичних закладів, які звертаються за допомогою та обстеження на ВІЛ. Проведення лаборатрної діагностики загального населення відповідно до направлень та спроможності підприємства.

Мудряк Ганна Флорівна — завідувач відділення лабораторної діагностики, тел.0372-54-18-96.