Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

Новини

19.04.2012

Російські лікарі та фахівці в області IT об'єдналися і запустили гуманітарний проект X-registar. По задуму його авторів, проект зменшить рівень поширення ВІЛ та інших захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗППП).

19.04.2012

Приморський районний суд Маріуполя Донецької області засудив заступника головного лікаря Міської станції переливання крові Пономарьовe А.В до п'яти років позбавлення волі і зобов'язав її виплатити компенсацію за звинуваченням в занесенні трьом дітям інфекції ВІЛ під час переливання крові.

19.04.2012

Один з найпопулярніших в Британії таблоїдів The Sun вирішив перейнятися здоров'ям англійських уболівальників, які мають намір відвідати матчі своєї збірної в Донецьку під час Євро-2012. Посилаючись на власне розслідування, The Sun застеріг англійців від сексу з українськими повіями - кожна п'ята з них ВІЛ-інфікована.

19.04.2012

23 березня в Міністерстві охорони здоров’я відбулася нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової, на якій обговорювалась ситуація з клінікою Інституту епідеміології і інфекційних хвороб ім. Громашевського Національної академії медичних наук України. В результаті було вирішено, що Клініка буде працювати у звичайному режимі та питання щодо переведення хворих у інші заклади підійматись не буде, доки не будуть створені відповідні умови для пацієнтів в інших закладах.

19.04.2012

Літні люди все частіше виявляються схильні до ризику зараження венеричними захворюваннями, свідчить статистика. За даними американського Центру по контролю і профілактиці захворювань, за останніх 10 років число людей, що заразилися, у віковій групі від 50 до 70 збільшилося удвічі.

19.04.2012

Люди з діагностованою залежністю та їх родичі, які не страждають від цієї проблеми, мають багато спільного з точки зору будови мозку, пише The Gazette. Значить, залежність може носити спадковий характер.

02.03.2012

Механизм борьбы интерферона с ВИЧ стал известен благодаря совместной работе швейцарских и американских ученых, сообщает MedicalXpress со ссылкой на журнал PNAS.

02.03.2012

У столиці розпочато п’ятиденний тренінг для інструкторів-волонтерів з футболу. Він стартував 20 лютого. Про це АМН повідомили у прес-службі Держслужби з питань протидії ВІЛ/СНІД та інших соцзахворювань.

02.03.2012

Україна сьогодні не в змозі повністю забезпечити профілактику ВІЛ/СНІД. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту АМН повідомила Голова державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу та соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна.

02.03.2012

В Україні стартує новий етап Національної інформаційної кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед населення "Не дай СНІДу шанс!". Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

02.03.2012

Ув'язнені мають змогу вийти з в’язниці, якщо мають СНІД. Про це в ексклюзивному коментарі АМН повідомила юрист Всеукраїнської мережі ЛЖВ Світлана Бєлай.

02.03.2012

Епідемії СНІДу та туберкульозу в Україні продовжують залишатися загрозою національній безпеці і потребують концентрації різного роду зусиль на лікування та профілактику цих захворювань.

17.02.2012

Голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна взяла участь у консультативному семінарі.

17.02.2012

Прийнято постанову КМУ від 28 грудня 2011 року № 1349 "Про єдину систему моніторингу та оцінки ефективності заходів, спрямованих на запобігання поширенню епідемії ВІЛ-інфекції", якою затверджено положення "Про єдину систему моніторингу та оцінки ефективності заходів, спрямованих на запобігання поширенню епідемії ВІЛ-інфекції".

17.02.2012

Темпи розповсюдження захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні протягом 2011 року знизились.

17.02.2012

17 лютого у 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, дислокованому в смт Десна на Чернігівщині відбудеться робоча зустріч групи експертів Міжнародного інституту проблем ВІЛ/СНІД і туберкульозу (США) з керівництвом Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Науково-дослідного інституту проблем військової медицини ЗС України і 169-го Навчального центру.

17.02.2012

Британські дослідники повідомляють, що за останні десятиліття подвоїлася кількість захворювань, що передаються статевим шляхом серед чоловіків і жінок старших 45-ти років.

24.01.2012

Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко заявив, що цього року отримати лікування за рахунок держбюджету зможуть майже вдвічі більше ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.


 

Архів