Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

В Ялті відбудеться семінар-нарада на тему використання стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

3-6 червня 2013 року в м. Ялта відбудеться семінар-нарада «Стратегічна інформація як основа прийняття управлінських рішень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу», організатором якої виступили Держслужба України соцзахворювань, проект з технічної допомоги у сфері моніторингу та оцінки та ефективного використання даних, проект «Покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні» за фінансової підтримки USAID.
Мета наради обговорити види та значимість стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та можливості її використання для прийняття управлінських рішень з урахуванням кращих світових практик.
Участь у нараді візьмуть представники Держслужби України соцзахворювань: Голова - Тетяна Александріна, заступник Голови – Олена Єщенко, начальник управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Марина Зеленська, начальник відділу організації медико-соціалної допомоги Держслужби України соцзахворювань Людмила Сторожук, а також представники державних установ, громадських організацій тощо.

Місце проведення: м. Ялта, готель «Ялта-Інтурист».
Програма семінару-наради знайдете у вкладці.

Джерело: http://dssz.gov.ua