Чернівецький обласний центр

з профілактики та боротьби зі СНІДом

Виявлена генетична мутація, що впливає на лікування гепатиту С

Фахівці з Національного інституту раку (NCI) у США виявили ген, мутації якого впливають на лікування вірусу гепатиту C.
 

Американські вчені відкрили ген, який перешкоджає елімінації вірусу гепатиту C та може впливати на те, як пацієнти реагують на лікування гепатиту С. Національний інститут здоров'я США (NIH), Міністерство охорони здоров'я США і соціальні служби країни оголосили про це в офіційному прес-релізі.

Також вчені з NCI близькі до визначення молекулярних маркерів, які відповідають за спонтанне одужання: невеликий відсоток хворих одужують мимоволі, і до цих пір причини цього явища встановити не вдавалося.

«Ми ідентифікували новий ген, який допоможе нам краще зрозуміти відповідь на вірусну інфекцію, і новий генетичний маркер, який можна буде використовувати в клінічній практиці для прогнозу терапії у афроамериканських пацієнтів, які гірше відповідають на терапію інтерферонами. Цей метод діагностики буде більш достовірним, ніж наявний генетичний тест », - розповіли автори відкриття.

Хронічна інфекція вірусного гепатиту С є причиною цирозу печінки і раку печінки. В даний час не існує вакцини проти гепатиту C.

Джерело: http://spid.ru